Ako kombinovať farby

Ako kombinovať farby

Všetci túžime po oáze pokoja. Chceme vytvoriť prostredie, v ktorom si oddýchneme a načerpáme nové sily, aby sme mohli čeliť výzvam každodenného života s obnovenou silou. K dosiahnutiu potrebujeme, aby prostredie okolo nás vyžarovalo harmóniu, v ktorej hrajú veľkú rolu použité farby. Zladené farby v byte môžu vyžarovať pokoj a pohodu alebo nás naplniť energiou. 


Nechaj sa inšpirovať!

Nechaj sa inšpirovať!

Je normálne, že sa Ti z toľkých možností aj hlava zatočí. Vieš, že chceš zástenu, ale nechce sa Ti trápiť s kombinovaním a plánovaním. Alebo len jednoducho chceš ísť na istotku. Ak prikyvuješ, tento článok je určený pre Teba! Nájdeš tu niekoľko užitočných tipov, ako sa pustiť do plánovania.

V článku Ti ukážeme niekoľko najpredávanejších kombinácií, ktoré sme získali nezvyčajnými farebnými a materiálovými kombináciami. 


Ako šetrí peniaze Beewall zástena?

Ako šetrí peniaze Beewall zástena?

Určite sa vám už niekedy stalo, že ste sa pri kúpe bytových doplnkov pozerali hlavne na cenu, pričom praktickosť a kvalita produktu išla bokom. Tieto nákupy zvyčajne dopadnú tak, že skončia na skládke (čo nikto nechce) a nakoniec ste si aj tak kúpili ten drahší, kvalitnejší produkt, čím sa vaše výdavky značne navýšili. Pri nákupovaní bytových doplnkov by sme si preto mali vyberať produkty, ktoré nám budú slúžiť nejeden rok. 

Dôvod, ako šetrí peniaze Beewall zástena nevyzradíme hneď na začiatku. Navyše ide o komplex výhod, na ktoré sa teraz pozrieme z blízka.