Trvácnosť produktu

Nie je to produkt, ktorý sa tak ľahko opotrebuje a zničí. Pri výrobe zástien k posteli používame materiály, ktoré sú odolné a dlhoveké. Toto je jedným z dôvodov, ako vám zástena ušetrí peniaze - nepotrebujete novú zástenu každý mesiac. Ide o dlhodobú investíciu, ktorá vydrží aj 10 rokov.

Tepelná izolácia

Zásteny sú navrhnuté primárne k posteli. Hlavnou zložkou zásteny je tvrdený polystyrén s hrúbkou 10mm, ktorý sa v stavebníctve bežne používa na izolovanie. Beewall zástena k posteli teda nielen zahreje studenú stenu, ale zároveň zabráni úniku tepla z miestnosti.

Suchý zips namiesto montážneho lepidla

Jedna šesťuholníková zástena váži sotva 250g. Pokiaľ je omietka, resp. miesto lepenia hladké, na montáž postačí obojstranne lepivý suchý zips. Obojstranne lepivý suchý zips sa skladá z dvoch strán - plyš a háčik. Jedna strana sa lepí na stenu, druhá na zástenu. V prípade, že sa jeden modul poškodí, nenávratne zašpiní, jeho výmena je veľmi jednoduchá, nezničíte si celú stenu a nemusíte si strhávať celú zástenu - stačí vymeniť ten jeden modul. Samozrejme platí to aj v prípade, ak vás už zástena omrzela a chcete ju oživiť výmenou niektorých modulov.

K odstráneniu šesťuholníka nepotrebujete nič iné, ako obyčajný nožík. Tvrdený polystyrén je mierne ohybný. Opatrne ho od steny odtiahnite, vsuňte nožík medzi dve strany suchého zipsu a opatrne ho rozlepte. Jedna strana suchého zipsu teda ostáva na stene, druhá na module. Pozrite si, ktorá strana suchého zipsu ostala na stene, stranu na module prispôsobíte. Ak na stene ostal plyš, logicky na modul nalepíte háčik.

Výmena modulov je jednoznačne jednoduchá, takže peniaze šetrí aj takýmto spôsobom.

Ľahká údržba

O tvrdenom polystyréne už bola reč. Ale z pohľadu trvácnosti je dôležitým faktorom aj samotné čalúnenie. Pri výbere materiálov myslíme na to, že zástenu používate primárne k posteli, čiže čalúnenie by malo mať jednoduchú údržbu. V našej ponuke nájdete zamat, minky a kočíkovinu. Kočíkovina - nepremokavý polyester, je jednoznačne najodolnejší materiál z našej ponuky. Nie náhodou sa nazýva nepremokavým. Ide totiž o materiál, ktorý sa používa na výrobu exteriérového čalúnenia. Znesie vlhkosť, čistiť sa môže aj vlhkou handrou a kefkou. Minky a zamat sú materiály háklivejšie na údržbu, ale sú tiež pevné a hrubé. Pri čistení by im nemala ublížiť jemná saponátová voda a handrička. V tomto prípade sa však čisteniu kefkou radšej vyhnite. Zamat a minky odporúčame radšej povysávať.

Veľký výber farieb a vzorov

V našej ponuke nájdete až 400 rôznych vzorov, a ďalšiu stovku jednofarebných modulov na doladenie. Široký výber vám umožní naplánovať si zástenu podľa svojho gusta, získate produkt ktorý sa vám naozaj páči, budete si ho užívať a nebudete hľadať žiadnu inú alternatívu.

Zhrnieme si to? Beewall zástena vám šetrí peniaze, pretože:

1. Pri výrobe používame pevné materiály, ktoré charakterizuje dlhá životnosť.

2. Vďaka použitým materiálom bráni úniku tepla.

3. Ak na montáž použijete obojstranne lepivý suchý zips, každý modul viete bez poškodenia odlepiť a nahradiť novým.

4. Široký výber farieb a vzorov vám umožní svoju zástenu naplánovať presne podľa svojho vkusu, čím vás tak skoro neomrzí :-D

Prečítajte si naše články:

Ako kombinovať farby

Nechaj sa inšpirovať!