Vítame všetkých záujemcov o spoluprácu

Sme mladý manželský pár s dvoma malými deťmi, ktoré boli spúšťačom projektu...pochytané a okopané steny, odtlačky čokolády a kečupu, atď. Prišiel nápad na zásteny, spojili sme sily a pustili sa do toho. Viac si o nás prečítate v článku O nás.

Našou víziou však je, dostať sa do ponuky interiérových dizajnérov, predajcov bytových doplnkov a dekorácií. Pýtate sa prečo práve s nami by ste mali spolupracovať? 

1. Ponúkame zástenové moduly v rôznych materiálových prevedeniach 

To znamená, že berieme ohľad na miesto určenia zásteny.

  • Minky - hebký a jemný materiál, ktorý má jemný vlas. Pripomína plyš, preto sa používa na výrobu oblečenia pre najmenšie bábätká. Pokiaľ plánujete zástenu k posteli pre bábätko, minky sú prvoradá voľba.

  • Zamat - podobne ako minky, disponuje jemným vlasom, ktorý pri zmene smeru mení odtieň. Má jemný odlesk, je na dotyk príjemný a hrejivý. Spolu s minky modulmi tvoria skvelú kombináciu.

  • Nepremokavý polyester - nie je hebký, ani hrejivý, dokonca ani jemný. Materiál sa používa na výrobu čalúnenia vonkajšieho nábytku, pretože je to materiál pevný, vodeodolný. Jeho údržba je veľmi jednoduchá a hodí sa na zástenu do predsiene, alebo zádveria.

  • Koženka - najpevnejšia a najodolnejšia voľba. Svoje miesto nájde na stenách s vysokou záťažou. V ponuke nájdete aj metalické moduly, ktoré zástene dodajú šmrnc a noblesu.

2. Ponúkame širokú škálu farieb

Pri plánovaní každého modulu myslíme na to, aby ich bolo možné kombinovať s inými farbami. Takto v našej ponuke nájdete niekoľko odtieňov zelenej, červenej a tiež ružovej. Ponuku neustále rozširujeme a pracujeme na tom, aby plánovanie zástien išlo hladko a každý našiel svoj obľúbený odtieň.

3. Moduly sú zdravotne nezávadné

Základ každého modulu je tvrdený polystyrén. Nasleduje vrstva rúna, resp. vatelínu a nakoniec povrchový materiál. Pri výrobe nepoužívame lepidlá. Nehrozí intoxikácia, ani poranenie.

4. Nevyžaduje sa montáž

Vďaka tvrdenému polystyrénu sú moduly veľmi ľahké, montáž nie je potrebná. Na stenu sa lepia pomocou obojstrannej lepiacej pásky, ktorá je dodávaná spolu s modulmi.

5. Tepelná a akusticko izolačná schopnosť

Polystyrén poznáte zo stavebníctva. Viete, že ho používajú na izoláciu. Moduly teda zahrejú stenu a zároveň izolujú zvuky, čím sú skvelou voľbou k posteli, do štúdia, pracovne alebo do predsiene.

6. Ľahká údržba

I keď umožňujeme voľbu materiálu podľa miesta určenia zásteny, myslíme na praktickosť materiálu. Koženka a nepremokavý polyester sú materiály mimoriadne pevné, odolné a ich údržba je veľmi jednoduchá. Minky a zamat sú materiály jemnejšie, ale čistenie tiež dobre znášajú.

7. Trvácnosť výrobku

Keďže ide o pevné a odolné materiály, zástena môže slúžiť niekoľko rokov. Spolu so schopnosťou tepelnej izolácie ide o produkt s dlohou trvácnosťou, ktorý zároveň šetrí peniaze.

Pokiaľ sme vás presvedčili, napíšte nám na info.beewall@gmail.com, alebo na ahoj@beewall.sk. S radosťou vám poskytneme materiálové vzorky, letáčiky, návod na lepenie šesťuholníkov.

Tešíme sa na spoluprácu!

Anita a Lukáš

Žiadna položka