Vzhľadom na jemnosť a hebkosť materiálu, sú minky často využívané na výrobu detských prikrývok a kabátikov. Materiál je tým priam určený na zástenu k posteli dieťatka, pričom ochráni detskú hlavičku pred údermi. Má výborné tepelno izolačné a akustické vlastnosti, a je dostupný v širokej farebnej škále. Ľahko sa kombinuje s akýmkoľvek iným materiálom a vzorom. Napriek jemnosti materiálu ide o materiál hrubší, teda odolný, čo robí zo zásteny udržateľný výrobok. Sú skvelým doplnkom k zamatovým zástenovým modulom.

Ako šetrí peniaze Beewall zástena?

Ako šetrí peniaze Beewall zástena?

Určite sa vám už niekedy stalo, že ste sa pri kúpe bytových doplnkov pozerali hlavne na cenu, pričom praktickosť a kvalita produktu išla bokom. Tieto nákupy zvyčajne dopadnú tak, že skončia na skládke (čo nikto nechce) a nakoniec ste si aj tak kúpili ten drahší, kvalitnejší produkt, čím sa vaše výdavky značne navýšili. Pri nákupovaní bytových doplnkov by sme si preto mali vyberať produkty, ktoré nám budú slúžiť nejeden rok. 

Dôvod, ako šetrí peniaze Beewall zástena nevyzradíme hneď na začiatku. Navyše ide o komplex výhod, na ktoré sa teraz pozrieme z blízka.