Ďakujeme za Tvoj nákup, z novej zásteny sa tešíme spolu s Tebou!

Ale ako ďalej? 

Je to veľmi jednoduché, k montáži nepotrebuješ odborníka, ani špeciálne pomôcky. Stačí Ti:

- ceruzka,

- pravítko,

- cca. 15 minút času.

1. Príprava na montáž

Každý šesťuholník je samostatný, na stenu sa lepia jednotlivo, v ľubovoľnom poradí. Šesťuholníkový modul váži cca. 200g. Na jeho montáž postačí obojstranne lepivý suchý zips, ktorý však nie je súčasťou produktu, ale nájdeš ho v našej ponuke. Pokiaľ vieš, že suchý zips nestačí (hrboľatý, zrnitý, mastný, zaprášený, atď. povrch), k montáži odporúčame dokúpiť montážnu obojstranne lepivú pásku, resp. tekuté montážne lepidlo. Pokiaľ potrebuješ poradiť, kľudne nám napíš, poradíme. I keď máme dobré skúsenosti so spomínanými alternatívnymi riešeniami, nevieme garantovať, že moduly neodpadnú z miesta určenia. Nepovažuje sa to však za vadu produktu, totiž na charakter miesta určenia nemáme vplyv.

Na zem si poukladaj šesťuholníčky v takom poradí, v akom ich budeš chcieť lepiť. Keby moduly k sebe nedoliehali, resp. neboli zarovnané, netreba panikáriť :-D Stačí ich pootáčať.

2. Montáž zásteny

Začínaš lepiť od podlahy, resp. od spodných. Vždy začni od rohu, tak sa nemôže stať, že sa prerátaš a pri stene ostane medzera. Šesťuholníky lepíš špicom hore. Pokiaľ máš obavy, že šesťuholníky nalepíš krivo, pomocou jemnej ceruzky a pravítka si nakresli zvyslú, kolmú čiaru, cez ktorú pôjde špic šesťuholníka. Takto sa nemôže stať, že Ti zástena trošku ujde. Ak sa to predsa stane, podstrčením nožíka vieš šesťuholník odlepiť a znovu nalepiť. Pri suchom zipse je proces nápravy ešte jednoduchší. Pre dosiahnutie dokonalého výsledku je azda najdôležitejšie, aby si pri lepení šesťuholníky čo najviac pritisol k sebe!

Riešenie nárožných šesťuholníkov

Pokiaľ patríš k perfekcionistom a príšerne Ti vadí medzera v rohu steny, vieme Ti pomôcť. Šesťuholníky sú navrhnuté primárne vcelku, ale vieme ich jednoducho "rozpoliť". Takýto modul v ponuke nenájdeš, ale po odoslaní objednávky nám čo najskôr napíš. Upresni z ktorého matierálu a v akom množstve by mal byť.

3. Ukáž nám svoju zástenu!

Radi si pozrieme výsledok na hotovej stene, budeme radi ak sa nám pochváliš! Pošli nám prosím fotku mailom/Facebook/Instagram.

Prečítaj si ďalšie užitočné články: