Výpredajové moduly

Výpredajové moduly

Začiatok výroby zástien sprevádzalo testovanie, skúšanie. Hľadali sme vhodné látky, ktoré sú praktické na údržbu, zároveň sú odolné a znesú aj záťaž. Medzi výpredajovými modulmi nájdete látky, ktoré sme sa nakoniec rozhodli vynechať z ponuky. To však neznamená, že sú vadné, poškodené alebo zlé.

Poďte sa pozrieť, všetky moduly máme za 5€/ks!


Nové detské vzory!

Nové detské vzory!

Naše najmenšie ratolesti si zaslúžia len to najlepšie! Pri plánovaní detských zástien sme preto brali ohľad na ich bezpečnosť, praktickosť použitých materiálov a samozrejme hravé vzory, ktoré ich potešia.

Tento článok Ti prinesie praktické informácie o tom, ako sa detské zásteny vyrábajú, z akých vzorov si môžeš vybrať a ako sa o zástenu starať.


Pripravujeme novú kolekciu!

Pripravujeme novú kolekciu!

Naše životy sa točia okolo detí, tak sme na nich mysleli aj pri plánovaní ďalšej kolekcie a vznikla kolekcia chlapčenskej dino zásteny. Poď sa pozrieť, čo sme tentokrát vymysleli!


Rozšírili sme ponuku látok

Rozšírili sme ponuku látok

Ponuku obľúbených materiálov, ako sú minky, koženky a praktický nepremokavý polyester, sme rozšírili o ďalších nováčikov. Velúr a zamat. Poď sa presvedčiť, že velúrovú zástenu jednoducho chceš.


Možnosť doručenia cez Packetu

Možnosť doručenia cez Packetu

Rozšírili sme možnosti doručenia Tvojej novej zásteny o ten najkomfortnejší a cenovo najvýhodnejší spôsob - doručenie prostredníctvom Packety. Prečítaj si viac!