Sme maličká rodinná firma, ktorá sa venuje výrobe zástien. Ale ako sme sa k tomu dostali? Ako vždy, aj v našom prípade má hlavné slovo náhoda. Sme mladý manželský pár so skúsenosťami v oblasti marketingu a odevného designu - najdôležitejšou prímesou nášho podnikania však sú naše dve malé deti, ktoré sú expertmi na špinenie stien rukami od kečupu a čokolády. 

Zaujímavý štart

Ale späť na začiatok. Počas školy som sa zoznámila so všetkými druhmi látok, viem ktoré sú na aký účel predurčené. To som vtedy ešte nevedela, že sa mi pilné štúdium vyplatí ;-) Do cesty sa mi priplietol manžel, z ktorého sa stal môj dvorný marketér. Obaja sme vedeli, že by bolo dobré spojiť sily a vytvoriť niečo, čo je konečne naše. Niečo, pričom zúžitkujeme vedomosti, skúsenosti a spojíme užitočné s praktickým. Čas však plynul, nápad neprichádzal. Narodili sa nám deti, ktoré zaútočili na naše steny v dome vo výške jedného metra. Pribudla okopaná stena v predsieni, stena od kečupu v obývačke, stena so stopami hračkárskych autíčok po celej chodbe a samozrejme odlupnuté detské nálepky pozdĺž postele, ktoré mali slúžiť primárne na ich zábavu (strhávanie ich však bavilo viac). Prišiel nápad so zástenou, ktorú som sa rozhodla vyrobiť sama. Pre veľký úspech sme nakúpili ďalšie látky a vyrábali ďalšie zásteny. Postupne pribúdali individuálne požiadavky našich zákazníkov, ktoré nás ďalej posúvali. Ani sme sa nenazdali a náš dom pohltili šesťuholníkové zásteny vo všetkých možných farbách a materiáloch.

Čo všetko naše zásteny zvládnu?

Praktickosť 

Všetky nami používané látky sú vhodné na výrobu ťažko skúšaných zástien. Zameriavame sa na pevnú koženku, na odolný nepremokavý polyester s ľahkou údržbou a na hebké materiály, akými sú zamat a minky, ktoré sú svojou jemnosťou ako predurčené na výrobu zástien k posteli. 

Praktickosť zásteny ďalej garantuje výborná tepelná a akustická izolačná schopnosť. Zásteny sú vhodné na zakrytie studených stien, ako aj na tlmenie šíriaceho sa zvuku.

Trvácnosť

Základ je vyrobený z tvrdeného polyesteru. Nasleduje vrstva vatelínu, ktorý zástene dodá objem a mäkkosť. Ide o materiály trvácne, ktoré sú odolné, pevné, pričom je samotná zástena extra ľahká. Vydrží roky, čím ušetríš nemalé peniaze.

Bezpečnosť

Pri výrobe zástien nie sú použité žiadne zdraviu škodlivé materiály, deti si nijak nemôžu ublížiť, ani zásteny im nijakým spôsobom nemôžu ublížiť. Na stenu sa lepia pomocou obojstranného suchého zipsu/obojstrannej lepiacej pásky. Žiadne vŕtanie, žiadne klince.

Estetickosť

Dúfame, že si v tom množstve šesťuholníkových zástien každý nájde tú, ktorá sa mu najviac páči. A to bez kompromisov. Získa tak praktický, trvácny, bezpečný a estetický produkt, ktorý vyčaruje z domu skutočný domov.

Presvedčili sme Ťa?

Dôležité odkazy